Augušas sērijveida dzīvokļu cenas Jelgavā, Ogrē, Salaspilī un Kauguros.

Date
Preview

Aprīlī pieaugušas sērijveida dzīvokļu cenas Jelgavā, Ogrē, Salaspilī un Kauguros, teikts nekustamo īpašumu kompānijas “Arco Real Estate” jaunākajā sērijveida dzīvokļu tirgus pārskatā.

Ogres sērijveida dzīvokļu cenas aprīlī palielinājās par 1,4% un dzīvokļu vidējā cena sasniedza 618 eiro par kvadrātmetru. 2019.gadā dzīvokļu cenas kopumā Ogrē palielinājās par 3%.

Kauguros aprīlī sērijveida dzīvokļu cenas palielinājās par 2,4%, dzīvokļu viena kvadrātmetra vidējai cenai sasniedzot 595 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2019.gada sākuma dzīvokļu cenas Kauguros kopumā palielinājās par 5%.

Aprīlī Salaspilī dzīvokļu cenas palielinājās par 1,1% un sērijveida dzīvokļu vidējā cena Salaspilī palielinājās līdz 665 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2019.gada sākuma sērijveida dzīvokļu cenas Salaspilī kopumā palielinājās par 2%.

Savukārt Jelgavā dzīvokļu cenas aprīlī palielinājās par 0,9% un sērijveida dzīvokļu vidējā cena aprīlī sasniedza 519 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2019.gada sākuma Jelgavā sērijveida dzīvokļu cenas pieauga par 3%.

Avots: www.la.lv

Foto: Vikipēdija

Sagatavoja: Rinalds Sīlis

Visas ziņas Nākamā ziņa