RĪGAS DZĪVOKĻU TIRGUS – JANVĀRIS '22

Sagatavojām janvāra Rīgas dzīvokļu tirgus pārskatu. Apskati to šeit.

1.Darījumu skaits novembrī ir samazinājies, vienlaikus, spriežot jau pēc saņemtajiem, nepilnīgajiem decembra datiem, gada pēdējā mēnesī darījumu skaits būs netipiski augsts.
2.Cenas dzīvokļiem Jaunbūvēs ārpus C+ pirmreizējā tirgū gada laikā būtiski nav mainījušās, atšķirībā no Sērijām ārpus C+, kur Q4 vērojams 13% gada pieaugums. Kritums Jaunbūvēm C+ pirmreizējā tirgū skaidrojams ar Bonavas projekta “Fjordi” nodošanu ekspluatācijā (vidējā kvadrātmetra cena šajā projektā ir zemāka nekā citos C+ projektos).
3.Pārdošanas cenas sludinājumos, salīdzinot ar periodu pirms Covid-19, augušas visās apskatītajās kategorijās. Decembrī gada pieaugums JP un PK C+ bija aptuveni 30%, kamēr Sērijām un JP ārpus C+ pieaugums bija ap 20%.
4.Īres cenas sludinājumos divistabu dzīvokļiem būtiski nemainās un joprojām nav sasniegušas pirms Covid-19 periodu. Decembrī neraksturīgi daudz tika ievietoti ekskluzīvo JP dzīvokļi, kas neataino reālo tirgus situāciju un palielina vidējo rādītāju.

Atgādinām, ka cenas iepriekšējos periodos var mainīties, ja aktuālajā periodā tiek reģistrēti darījumi no iepriekšējiem periodiem.


Priecāsimies dzirdēt Jūsu atsauksmes par paveikto!


Tagad esam arī LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cenu-banka


Ar cieņu,
Cenu Bankas komanda